KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163002
nr 1316 3002
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, björkar. Olja på pannå, 50x16 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:51:49
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr